W obliczu pandemii COVID-19 w trosce o Państwa zdrowie dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć bezpieczne warunki odbycia niezbędnych wizyt oraz badań USG. Przestrzegamy wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.


Prosimy o nie zgłaszanie się pacjentek z objawami grypopodobnymi, a zwłaszcza mogącymi sugerować infekcję COVID- 19 jak również po kontakcie z taką osobą.


Pacjentki proszone są bez osób towarzyszących, na umówioną godzinę, po wcześniejszym przygotowaniu gabinetu oraz informacji telefonicznej o możliwości rozpoczęcia wizyty. Tym samym pacjentki kolejnych wizyt nie mają ze sobą kontaktu w rejestracji. W ramach przygotowania gabinetu przed każdą wizytą dokonywana jest dezynfekcja miejsc potencjalnej transmisji drobnoustrojów. Każda pacjentka dezynfekuje ręce przed wizytą stosując urządzenie bezdotykowe.


Nie wymagamy używania rękawiczek. Wymagamy natomiast stosowania masek przez pacjentki. Zapewniamy maski jednorazowe dla każdej zgłaszającej się do gabinetu pacjentki, z możliwością zastosowania własnej. Sami pracujemy w maskach oraz przyłbicach.


W rejestracji oraz gabinecie dzieli nas z pacjentkami przegroda plexi, a powietrze jest filtrowane przez urządzenia z filtrem HEPA/UV-C.


Preferowana bezgotówkowa forma płatności.


Mamy nadzieję, że wszystkie te obostrzenia zapewnią bezpieczeństwo w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Bardzo prosimy o stosowanie się do powyższych zaleceń.